İade ve İptal Koşulları Lymited.com.tr’den aldığınız ürünleri iade veya iptal etmek isterseniz, 0322 361 9990 numaralı müşteri hizmetlerimizi veya [email protected] e-posta adresimizi arayarak bize bildirmeniz yeterlidir. Bu sayfada belirtilen koşullar sadece lymited.com.tr üzerinden satın alınan ürünler için geçerlidir. Ürünü bize geri gönderirken paketin zarar görmemesinden siz sorumlusunuz. Ürün elimize ulaştığında kontrol edilecek ve iade şartlarına uygunsa, ödediğiniz tutar size geri ödenecektir.

Ürün iadesinde, 6502 Sayılı Tüketici Hakları Kanunu’na göre hareket ederiz. Ürün size teslim edildikten sonra 14 gün içinde cayma hakkınız vardır. Cayma hakkınızı kullanmak için bu süre içinde lymited.com.tr’ye faks, e-posta veya telefon yoluyla haber vermeniz ve ürünü kullanmamış olmanız gerekir. Cayma hakkınızı kullandığınızda, ürünü lymited.com.tr’ye geri göndermeniz gereken kargo teslim belgesi ve faturanın aslını da bize ulaştırmanız zorunludur. Bu belgeler bize geldikten sonra ürün uzmanlarımız tarafından incelenir. İadeye uygun olan ürünlerin bedeli 7 gün içinde size ödeme yaptığınız yöntemle geri verilir. Fatura aslı bize ulaşmazsa KDV ve diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. Aldığınız ürünlerin, teslimat ücreti ödeme tutarından düşülerek sadece ürün fiyatı iade edilir. Yurtiçi ve Yurtdışına Teslimat yapılan ürünlerin, teslimat ücreti ödeme tutarından düşülerek sadece ürün fiyatı iade edilir.

İptal veya Cayma Hakkı

Sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda özel olarak üretilen veya kişiye özel değişiklik ya da eklemeler yapılan ürünlerin siparişi iptal edilemez. Bu sebeple, sipariş verirken seçtiğiniz parmak ölçüsüne göre ayarlanan tüm yüzükler, istediğiniz yazının taşına yazıldığı ürünler, altın kısımlarına ya da içine yazı yazdırılan ürünler, sizin isteğinizle yapılan tüm ürünler iptal edilemez ürünler arasındadır.

İade etmek istediğiniz ürünleri, bize gönderildiği gibi, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm belge ve malzemelerle birlikte, eksiksiz ve hasarsız olarak, sayfanın altındaki adrese geri göndermeniz gerekmektedir. İade sırasında, kargo firması ya da iadeyi yapan müşteri nedeniyle, ürün ve beraberindeki belge ve malzemelerde oluşan hasar ya da değer kaybı durumlarında sorumluluk iadeyi yapan müşteridedir. İade işlemi için Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilir, ya da [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz. Lymited.com.tr’den onay almadan iade işlemi yaparsanız, iadeniz kabul edilmeyip paketiniz geri gönderilecektir.

İadeniz bize ulaştıktan sonra, iade koşullarına uygun olup olmadığı uzmanlarımız tarafından kontrol edilir. İadeniz onaylandığında, 14 gün içinde ürünlerin bedeli size geri ödenir. İadenizin ücretinin hesabınıza yansıması bankanızın işlem durumuna bağlı olup 1-4 hafta arasında sürmektedir.

İade ve Tamiratlarınız için ürünlerinizi kargo ile aşağıdaki adrese gönderiniz;

İsim: CNR TECH ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Telefon: +90 322 361 9990
 

Adres: Çınarlı Mah. 61027 Sk. Azizbey Apt. No:15/4 Seyhan/Adana

Kapalı Sepetim
Kapalı Dilek listesi
Kapalı Son Görüntülenen
Kapalı
Kapalı
Kategoriler