LYMITED GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Lymited olarak, bize duyduğunuz güvenin önemini anlıyoruz; bu yüzden kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişimlere karşı korumak için en yüksek seviyede dikkat gösteriyoruz ve en gelişmiş güvenlik standartlarını uyguluyoruz. Bir sipariş verirken veya sunduğumuz diğer hizmetler kapsamında paylaştığınız kişisel bilgiler teknik güvenlik sistemleri ve ek yetkilendirme işlemleri ile güvence altına alınır. Bu durum, bilgilerinizin hem iletimi hem de sunucularımızda saklanması sırasında geçerlidir.

Siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet sunabilmek; sipariş süreçlerinizi takip etmek, tamamlamak ve sizinle ilgili iletişimi sağlamak; sizlere ürünler, hizmetler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek; alışveriş tercihlerinizi daha iyi anlamak, trend analizleri ve istatistiksel analizler yapmak ve Site’nin güvenliğini artırmak amacıyla ve 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun, 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun, 5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili kanunların ikincil mevzuatları da dahil olmak üzere, ilgili mevzuattan kaynaklanan yasal yükümlülüklerimizi yerine getirme amacıyla Lymited.com‘da bulunan ve sizlerden bilgi toplayan çeşitli formlar (örneğin üyelik formları ve satın alma formları), kimlik ve iletişim bilgilerinizi (örneğin adınız, soyadınız, elektronik posta adresiniz, cep telefonu numaranız, cinsiyetiniz ve doğum tarihiniz) ve demografik bilgilerinizi sistemimize aktarmaktadır.

Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (örneğin kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Kişisel bilgileriniz, siparişlerinizi almak, ürünlerimizi sunmak, ödemelerinizi yapmak, siparişleriniz ve ürünlerimiz hakkında pazarlama amacıyla sizinle iletişime geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürünleri tavsiye etmek amacıyla kullanılabilmektedir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü tercihi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden tercihi değiştirebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.

Lymited.com‘da alışveriş yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek ve dolandırıcılıkları önlemek için gerekli 3. kişilere (bankalar, kredi kartı şirketleri, ödeme hizmeti sağlayıcı tüzel kişiler vb.) doğrudan aktarılmaktadır. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV de dâhil olmak ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir. Ancak, kredi kartı işlemleri ve onayları sitemizden bağımsız olarak, ilgili Banka ve Kart Kuruluşları ile aranızda online olarak yapılmakta olduğundan, sitemiz kredi kartı bilgileri, kredi kartı şifre bilgileri gibi bilgileri görmez ve kaydetmez. Sadece, kredi kartınızın ilk altı ve son dört hanesi alışveriş bilgilerinize ulaşabilmek amacıyla tutulmaktadır.

Lymited.com, kişisel verilere yetkisiz erişim veya bu bilgilerin kaybı, hatalı kullanımı, açıklanması, değiştirilmesi veya yok edilmesine karşı korumak için gerekli önlemler almaktadır. Kişisel verilerinizi saklarken güvenlik duvarları ve Güvenli Soket Katmanı (SSL) şifrelemesi gibi yaygın kabul görmüş güvenlik teknolojisi standartları kullanılmaktadır. Bu sistem kırılması imkânsız olan uluslararası bir şifreleme standardıdır.

CNR TECH ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, kişisel verilerinizin gizliliğini ve güvenliğini korumak için gereken her türlü teknik ve idari önlemi almaktadır. CNR TECH ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, kişisel verilerinizin sızdırılmasını, zarar görmesini veya başkalarının eline geçmesini önlemek için azami gayret göstermektedir. Ancak, web sitemize veya sistemimize yapılan saldırılarda kişisel verilerinizin tehlikeye girmesi halinde, bu durumu size ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu’na derhal bildirecek ve gerekli tedbirleri alacaktır.

Mağazamız, web sitemizde başka sitelere yönlendiren linkler verebilir. Firmamız, bu linkler aracılığıyla ulaşılan sitelerin içeriklerinden veya gizlilik politikalarından sorumlu değildir. Firmamızın web sitesinde yayınlanan reklamlar, reklam veren iş ortaklarımız tarafından kullanıcılarımıza sunulur. Bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası İlkeleri, sadece Sitemizin kullanımına ilişkindir, diğer web sitelerini kapsamaz.

İnternet sitemizi ziyaret etmeniz veya üye olmanız ile ilgili kişisel verileriniz ve gezinme bilgileriniz gibi trafik verileriniz, güvenliğiniz ve CNR TECH ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ‘nin yasal yükümlülüklerini yerine getirmesi amacıyla (suçla mücadele, devlet ve kamu güvenliğinin korunması gibi durumlarda veya CNR TECH ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ‘nin yasal veya idari olarak bildirimde bulunması gereken hallerde) yasal olarak bu bilgileri isteyen kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşılabilir.

Ek Bilgiler – İletişim Bilgileri

Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili her zaman sorularınızı yanıtlamaya hazırız. Bu veri koruma açıklamasında cevabını bulamadığınız sorularınız varsa veya daha fazla bilgi almak istediğiniz konular olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz:

CNR TECH ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (VN:2111363156)

Çınarlı Mah. 61027 Sk. Azizbey Apt. No:15/4 Seyhan/Adana

Telefon: (+90) 322 361 9990

E-Posta Adresi: [email protected]

Kapalı Sepetim
Kapalı Dilek listesi
Kapalı Son Görüntülenen
Kapalı
Kapalı
Kategoriler